Dzisiaj jest:  16 Lipca 2019   Imieniny: Eustachego, Mariki
     
Strona Główna
Strona Główna
Historia
Drzewica
Urząd Gminy i Miasta
Rada Gminy i Miasta
Gospodarka
Oferta turystyczna
Klaster Przemysłowy COP
Kultura
Fundusze unijne
Oświata
Przedszkole
Szkoły Podstawowe
Gimnazjum
Dofinansowanie pracodawcom kosztów kształcenia pracowników młodocianych
Informacje ZEAS
Linki
Kontakt
Odpady po nowemu
 

Wrota Regionu Łódzkiego

 
Liczba odwiedzin
.:  10523078  :.
 
Szkoły Podstawowe

Szkoła  Podstawowa w Drzewicy

ul. St. Staszica 7, 26-340 Drzewica

 

Dyrektor- Renata Smolarek

V-ce Dyrektor-Elżbieta Iwanicka

 

Tel: 048-375-69-29

e-mail: spdrzewica@op.pl

 

 

Szkoła Podstawowa w Brzustowcu

Brzustowiec 152

 

Dyrektor- Mirosława Wijata

Tel: 048-375-71-13

e-mail: spbrzustowiec@drzewica.pl    
Szkoły Filialne Szkoły Podstawowej w Brzustowcu:
Szkoła Filialna w Jelni
Jelnia 94a

 

Kierownik - Agnieszka Wrzosek 

Tel: 048-375-71-35

e-mail: spjelnia@drzewica.pl

 

 

Szkoła Filialna w Krzczonowie

Krzczonów

 

Kierownik - Anna Białek
Tel: 048-375-80-01

e-mail: pspkrzczonów55@wp.pl

           

Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Domasznie

Domaszno 31

 

Dyrektor- Dorota Zaręba

Tel: 048-375-80-70

e-mail: spdomaszno@drzewica.pl

 

 

Szkoła Podstawowa w Idzikowicach

Idzikowice 30B

 

Dyrektor-Anna Jakubczyk

Tel: 048-375-52-25

e-mail:spidzikowice@drzewica.pl

   

   

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Radzicach Dużych

Radzice Duże 169

             

 Dyrektor-Dorota Królik

 Tel: 048-375-50-85

 e-mail: spradzice@drzewica.pl

 

 
Powrót  Drukuj  
 
 
 
 
 
 
 
 
Urząd Gminy i Miasta Drzewica, ul. Staszica 22 26-340 Drzewica tel. 048-375-60-91 fax 048-375-66-41 e-mail ugm@drzewica.pl
Copyright © Urząd Gminy Drzewica
CMS S@M CONCEPT Intermedia
Decyzja użytkownika w zakresie plików Cookie na niniejszej stronie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące plików cookie.Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookie oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.